CREAM Finance to Burn 67,5 procent dostaw tokenów

C.R.E.A.M. wypali 6,075,000 żetonów CREAM, co stanowi 67,5 procent jego aktualnej podaży.

Spalenie będzie obejmowało 100 procent żetonów zarządzania i 75 procent żetonów zalążkowych.

Posunięcie to ma na celu zwiększenie zaufania posiadaczy żetonów do długoterminowej stabilności projektu.

The Trust Project jest międzynarodowym konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cream Finance Token Uniswap

Zdecentralizowana platforma wymiany i kredytowania C.R.E.A.M. ujawniła, że 20 września dokona symbolicznego spalenia. W jednym z komunikatów C.R.E.A.M. podała, że spalenie wyeliminuje 6 075 000 żetonów CREAM, co stanowi 67,5 procent jego całkowitej bieżącej podaży.

Platforma, której nazwa jest akronimem oznaczającym „Crypto Rules Everything Around Me“, jest obecnie w fazie beta testów. W oparciu o zdecentralizowane protokoły Balancer i Compound Finance, CREAM dąży do tego, aby stać się w pełni zdecentralizowanym ekosystemem wymiany i kredytowania.

Propozycje przyspieszonego testowania

Według CREAM, choć społeczność platformy zgodziła się, że symboliczne spalenie byłoby dobre dla ekosystemu, to jednak istniał pewien spór co do tego, ile spalić. Niektóre propozycje spalania były uważane za zbyt nijakie, aby mogły zmienić podział na nasiona, zespoły i doradców. Inne były uważane za oportunistyczne i zbyt korzystne dla obecnych posiadaczy CREAM, w przeciwieństwie do długoterminowego wzrostu.

W tym celu, jak mówi CREAM, kluczowi członkowie społeczności zebrali się, aby przedyskutować te propozycje, co zaowocowało następującą decyzją konsensusu:

W ten sposób projekt demonstruje swoją wiarę w długoterminowy potencjał wzrostu, pokazując posiadaczom symboli CREAM, że krótkoterminowy zysk nie jest priorytetem dla zespołu. Podczas gdy inwestorzy na rynku nasion przyśpieszyli proces nabywania uprawnień o jeden rok z comiesięcznym okresem nabywania uprawnień, CREAM mówi, że wszyscy członkowie zespołu również otrzymali taką ofertę, ale odmówili.

Fragment ogłoszenia brzmi następująco:

„Ta sama opcja spalania i przyspieszonego nabywania uprawnień została również zaoferowana zespołowi, ale każdy członek zespołu odrzucił tę opcję, ponieważ zespół wierzy w to, co buduje C.R.E.A.M., z długoterminową perspektywą projektu. Biorąc pod uwagę fakt, że żetony zespołu i doradcy nie nabywają uprawnień do 8 lutego, żadna z tych grup nie będzie miała głosów poza tym, co do tej pory wydobywała płynność“.