Krótkoterminowa analiza cen Bitcoin SV: 29 czerwca Chayanika Deka

Zastrzeżenie: Ten artykuł próbuje przewidzieć zmiany cen Bitcoin SV w ciągu najbliższych 24 godzin.

Bitcoin SV zanotował znaczny spadek w dniu 27 czerwca. Wkrótce po spotkaniu z bykami, siódma co do wielkości moneta przyniosła niewielkie zyski, które doprowadziły cenę monety do 158,87 dolarów w momencie pisania. Siódma co do wielkości kryptoflora miała szansę na wznowienie niedźwiedziego ruchu w najbliższym czasie.

1-godzinny wykres:

Po znacznej korekcie minusowej, świece cenowe BSV szybko uległy ostremu odbiciu, co obrazuje powyższy wykres godzinowy. Podczas gdy po ostatniej stracie moneta nie odzyskała jeszcze swojej wartości, wydawała się zmierzać w kierunku złamania celu wzrostu cen. Jednakże, wycofanie monety spowolniło jej byczy impet. Niedźwiedzi przypadek w najbliższym czasie był również wspierany przez dzienne średnie kroczące.

Pięćdziesięciodniowa średnia krocząca [różowa] przeszła niedźwiedzią krzyżówkę ze stu dziennymi średnimi kroczącymi [fioletową] 27 czerwca, zanim cena spadła. Od tego czasu wskaźnik ten był w fazie ekspansji. Ponadto, oba DMA znajdowały się powyżej świec cenowych BSV, opierając się dalszym przerwom w górę.

Po wielokrotnych odrzuceniach, RSI w końcu naruszył 50-median, ponieważ podążył za akcją podwyższenia ceny. Jednak w momencie pisania, RSI wydawała się zmierzać w kierunku linii 50-medianowej. Oznaczało to, że kupujący kupowali monetę w miarę obniżania jej ceny, o czym świadczyło RSI uderzające w region, w którym została ona wyprzedana, a w miarę jak cena odzyskiwała poczucie wysokiej presji na kupującego zmniejszała się.

Powyższe wykresy krótkookresowe przedstawiały, że Bitcoin Billionaire może wkrótce wznowić ruch w dół, nawet jeśli cena wydawała się powracać do normy w wolnym tempie. Świece cenowe BSV spotkały się z ostrym odrzuceniem na poziomie 170 dolarów, jak również przez dwa DMA. Jeśli BSV upadnie, może ponownie przetestować niedawno przekroczony poziom 141,2 USD, a kolejny niedźwiedzi impet może doprowadzić do wzrostu ceny do 128,06 USD.

about author

Frank

frank@aifs2010.eu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.