Krótkoterminowa analiza cen Bitcoin SV: 29 czerwca Chayanika Deka

Zastrzeżenie: Ten artykuł próbuje przewidzieć zmiany cen Bitcoin SV w ciągu najbliższych 24 godzin.

Bitcoin SV zanotował znaczny spadek w dniu 27 czerwca. Wkrótce po spotkaniu z bykami, siódma co do wielkości moneta przyniosła niewielkie zyski, które doprowadziły cenę monety do 158,87 dolarów w momencie pisania. Siódma co do wielkości kryptoflora miała szansę na wznowienie niedźwiedziego ruchu w najbliższym czasie.

1-godzinny wykres:

Po znacznej korekcie minusowej, świece cenowe BSV szybko uległy ostremu odbiciu, co obrazuje powyższy wykres godzinowy. Podczas gdy po ostatniej stracie moneta nie odzyskała jeszcze swojej wartości, wydawała się zmierzać w kierunku złamania celu wzrostu cen. Jednakże, wycofanie monety spowolniło jej byczy impet. Niedźwiedzi przypadek w najbliższym czasie był również wspierany przez dzienne średnie kroczące.

Pięćdziesięciodniowa średnia krocząca [różowa] przeszła niedźwiedzią krzyżówkę ze stu dziennymi średnimi kroczącymi [fioletową] 27 czerwca, zanim cena spadła. Od tego czasu wskaźnik ten był w fazie ekspansji. Ponadto, oba DMA znajdowały się powyżej świec cenowych BSV, opierając się dalszym przerwom w górę.

Po wielokrotnych odrzuceniach, RSI w końcu naruszył 50-median, ponieważ podążył za akcją podwyższenia ceny. Jednak w momencie pisania, RSI wydawała się zmierzać w kierunku linii 50-medianowej. Oznaczało to, że kupujący kupowali monetę w miarę obniżania jej ceny, o czym świadczyło RSI uderzające w region, w którym została ona wyprzedana, a w miarę jak cena odzyskiwała poczucie wysokiej presji na kupującego zmniejszała się.

Powyższe wykresy krótkookresowe przedstawiały, że Bitcoin Billionaire może wkrótce wznowić ruch w dół, nawet jeśli cena wydawała się powracać do normy w wolnym tempie. Świece cenowe BSV spotkały się z ostrym odrzuceniem na poziomie 170 dolarów, jak również przez dwa DMA. Jeśli BSV upadnie, może ponownie przetestować niedawno przekroczony poziom 141,2 USD, a kolejny niedźwiedzi impet może doprowadzić do wzrostu ceny do 128,06 USD.